Peteriui Wrightui tai buvo sudėtinga kelionė, o smiginis tikriausiai jį išlaikė. Michaelas Smithas buvo publikos favoritas ir visi norėjo, kad jis laimėtų. Finale buvo galima pamatyti, kaip minia džiugino Wrighto nepataikytus.

Nors, kaip ir kovotojas, jis yra Wrightas, buvo nepajudinamas ir aplenkė Smithą gana nuviliančiame finale, jei pažvelgsite iš gerbėjų perspektyvos. Tai buvo ne veiksmo kupinas mačas, o nervingas abiejų finalininkų pasirodymas.

Peteris Wrightas 7:5 šventė pergalę prieš Michaelą Smithą

tai buvo labai prastas abiejų žaidėjų startas finale. Wrightas praleido 13 dublių, o Smithas – beveik tiek pat prieš patikrindamas dublį vieną. 28 smiginis techniškai pavertė prasčiausią etapą visame turnyre.

Toks buvo spaudimas abiem žaidėjams ir atrodė, kad jų rankos drebėjo. Tam tikru metu Smithas sėdėjo vairuotojo vietoje. Bet tada jis praleido tris dublius ir iššvaistė galimybę pakilti dviem kojomis.

Po 2 setų Smithas sugebėjo atmušti ir pirmavo 3:2. Atrodė, kad pagaliau pasirodė žmogus, kuris ketvirtfinalyje įveikė valdantįjį čempioną Gerwyną Price'ą.

Bet tada Wrightas perėmė valdžią ir laimėjo 7:5. Dar vienas Michaelo Smitho širdies skausmas. Kiekvieną kartą, kai atrodo, kad šie metai bus Smitho metai, jis tiesiog negali rasti nervų, kad galėtų atsispirti ir pagaliau atsiimti Didįjį prizą.

Tai 7-asis Michaelio Smitho pralaimėjimas finale

Visi tai jautė, kad Michaelas Smithas laimės. Jis nugalėjo dabartinį čempioną ir buvo favoritas patekti į finalą. Bet viskas tiesiog nesiklostė jo keliu. Anglui skaudėjo širdį, nes jis tramdė ašaras matydamas, kaip Wrightas pakėlė trofėjų.

Michaelo Smitho istorija yra tokia: prieš 3 metus Michaelas van Gerwenas jį sunaikino ir per vidurį sulaužė ranką, kai nusivylęs trenkė į duris.

Jo įvartis visada buvo nepriekaištingas, tačiau jaučiasi, kad spaudimo akimirkomis ranka įsitemptų, dubliai dreifuotų ir jis tiesiog negalėtų žengti paskutinio žingsnio.

Wrightas dabar tapo du kartus nugalėtoju būdamas 51 metų, o Michaelas finale pralaimėjo 7 kartus ir jam tik 31 metai. Tai neabejotinai bus atmušimas Michaelui Smithui.

Tačiau svarbiausia nepasiduoti. Prieš akis jis vis dar turi savo karjeros viršūnę. Kai jis pagaliau gaus tą pirmąją pergalę, yra tikimybė, kad Michaelas Smithas gali tapti nesustabdomas.

Nors yra visokių spėlionių ir, kiek mums rūpi, Peteris Wrightas yra nuolatinis pasaulio čempionas. Bus įdomu pamatyti, ar jis galės apginti savo titulą kitais metais.