Madrido „Real“ po įtemptos kovos su „Barcelona“ iškovojo pergalę 3:2 ir pateko į Ispanijos Supertaurės finalą

Atrodė, kad praėjusią naktį laiko ratai buvo atsukti atgal. Po Cristiano Ronaldo ir Lionelio Messi išvykimo „El-Classiko“ vilionės šiek tiek prislopo. Šis pusfinalis, nors ir nebuvo nuobodus.

Jame buvo pilna atakuojančio ir laisvai tekančio futbolo. Madrido „Real“ buvo publikos numylėtinė ir artėjo prie lygiosios. Nors „Barcelona“ neketino taip lengvai pasiduoti ir pratęsė žaidimą iki pratęsimo.

Tačiau Madrido „Real“ puolimas kataloniečiams pasirodė stulbinantis.

Benzema pirmavo Madrido komandai 5 įvarčių trileryje

Rungtynės prasidėjo įnirtinga, nes abi komandos norėjo atakuoti. „Barcelona“ demonstravo daugiau žadančių kamuolių, tačiau Madridas kontratakoje atrodė labai pavojingas.

Vinicius jaunesnysis buvo pagrindinė Madrido „Real“ puolimo grėsmė kairiajame krašte. Jis buvo tas, kuris Madrido „Real“ komandai pelnė įvartį gražiai paduodamas ne kas kitas, o Madrido gelbėtojas Karimas Benzema.

Po Madrido įvarčio „Barcelona“ atrodė sutrikusi. Jiems buvo sunku susikurti tiesiogines progas. Tačiau po kelių Luke'o De Jongo bandymų galva galutinai Madridas suklydo ir padėjo De Jongui išlyginti įvartį.

Ederis Militao prastu klirensu nukreipė De Jongą į Madrido „Real“ tinklą. Ousmane'as Dembele antrajame kėlinyje pirmavo „Barcelona“ ekipoje, o katalonai atrodė kaip geresnė komanda.

Tačiau Madridas vėl smogė Karimui Benzema, kuris po gero Tero Stegeno atmušimo įsmeigė kamuolį į kampą. Tai buvo Viničius, kurio šūvis krito į Benzemą. Benzema jau kartą pataikė į virpstą ir daugiau nepraleis.

Atrodė, kad „Barcelona“ komandai viskas baigėsi, tačiau Ansu Fati pasirodė kaip super-sub. Net ir pratęsimo metu Dembele puikiai atrėmė Courtois ir išlaikė lygų rezultatą.

Tačiau 98-ąją minutę Valverde pelnė Madrido vartus. Žvelgiant į įvartį, „Barca“ aikštėje buvo 5 Madrido žaidėjai ir tai buvo gana apmaudu praleisti įvartį.

„Barcelona“ dabar prarado 5 „Clasico“ iš eilės

Dienos pabaigoje tai buvo dar vienas Xavi vyrų pralaimėjimas. Dabar jie prarado 5 „Classiko“ iš eilės, o spaudimas auga Ispanijos treneriui. Buvo keletas netikėtų sprendimų, kai į vidurio puolėją įtraukė Ferraną Torresą ir De Jongą.

„Barcelona“ išgyvena sunkią situaciją, o traumos taip pat buvo didelė našta klubui. Praėjusi naktis buvo gera, nes Fati ir Pedri sugrįžo į klubą.

Dabar, kai jų svajonė Supertaurėje baigėsi, „Barcelona“ daugiausia dėmesio skirs Europos lygai ir 4 geriausios vietos „La Liga“ užtikrinimui. Prireiks daug laiko atkurti klubo palikimą, tačiau jie turės ir toliau žengti mažais žingsneliais teisinga kryptimi.