Be jokios abejonės, golfas yra viena seniausių visų laikų sporto šakų. Iš pradžių golfas buvo žaidžiamas XV amžiuje, tačiau JAV ir Europoje išpopuliarėjo tik XVII amžiuje. Žmonės mano, kad tai yra tik Džentelmenai skirtas žaidimas, tačiau jį žaidžia daugiau nei 55 milijonai abiejų lyčių žaidėjų visame pasaulyje.

Norint tapti golfo ekspertu, gali prireikti viso gyvenimo, nors žaidimas atrodo gana paprastas.

2022 m. turtingiausių golfo žaidėjų dešimtukas

Žemiau yra sudarytas 10 turtingiausių pasaulio golfo žaidėjų sąrašas. Pažvelk!

1. Tiger Woods

Grynoji vertė : 800 milijonų dolerių

Tiger Woods yra turtingiausias golfo žaidėjas, kurio grynoji vertė siekia 800 mln. Legendinis golfo žaidėjas „Forbes“ turtingiausių žaidėjų sąraše užėmė pirmą vietą rekordiškai 11 kartų, o tai yra didelis žygdarbis. Jis yra populiariausias golfo žaidėjas žemėje.

Per visą savo golfo karjerą jis laimėjo daugybę čempionatų. Woodsas laimėjo 80 PGA turų, kuriuose žaidžia vyrai JAV ir Šiaurės Amerikoje, ir 14 pagrindinių turnyrų. Jis uždirba pinigų iš patvirtinimo sandorių ir rėmimo. „Tiger Woods“ turi didžiulį gerbėjų skaičių įvairiose socialinės žiniasklaidos platformose, tokiose kaip „Twitter“ ir „Instagram“.

2. Arnoldas Palmeris

Grynoji vertė: 700 milijonų dolerių

Arnoldas Palmeris yra antras turtingiausias golfo žaidėjas pasaulyje, kurio grynoji vertė siekia 700 milijonų dolerių. Palmeris yra labai populiarus ir profesionalus Amerikos golfo žaidėjas, laikomas vienu geriausių visų laikų golfo žaidėjų.

Per savo golfo karjerą jis keturis kartus laimėjo ne tik daug PGA turų, bet ir Masters turnyro. Jis pelnė daugybę pagyrimų ir žmonės jį žino kaip nuolankų žmogų. Jis yra Arnold Palmer Enterprises įmonės, kuri valdo Arnoldo ir jo sporto agento Marko McCormacko licencijavimą, patvirtinimus, atstovų asociacijas ir komercines partnerystes, įkūrėjas. Jis yra daugelio trokštančių golfo žaidėjų įkvėpimo šaltinis.

3. Gregas Normanas

Grynoji vertė: 500 milijonų dolerių

Gregas Normanas yra buvęs Australijos golfo žaidėjas ir verslininkas. Gregas garsėjo tuo, kad laimėjo 91 tarptautinį turnyrą, įskaitant 20 PGA turų ir du pagrindinius turnyrus 1986 ir 1993 m. Jis įkūrė savo golfo aikštynų dizaino įmonę Greg Norman Company ir taip pat turi savo drabužių liniją.

Jis yra „Greg Norman Company“, anksčiau žinomos kaip „Great White Shark Enterprises“, pirmininkas ir generalinis direktorius, turintis verslo interesų interjero dizaino, nekilnojamojo turto, vyno gamybos ir privataus kapitalo srityse.

4. Philas Mickelsonas

Grynoji vertė: 400 milijonų dolerių

Philas Mickelsonas, dar vadinamas Lefty slapyvardžiu, yra gerai žinomas Amerikos golfo žaidėjas. Jis yra ketvirtas pagal turtingumą golfo žaidėjas, kurio grynoji vertė siekia 400 milijonų dolerių. 1992 m. jis tapo profesionaliu golfo žaidėju ir buvo turtingiausias Amerikos golfo žaidėjas.

Oficialiame pasaulio golfo reitinge Mickelson daug kartų užėmė 2 vietą pasaulyje. Jis taip pat buvo Pasaulio golfo šlovės muziejaus narys.

5. Džekas Nikklausas

Grynoji vertė: 320 milijonų dolerių

Jackas Nicklausas užima penktą vietą mūsų 10 geriausių pasaulio golfo žaidėjų sąraše, kurio grynoji vertė 2021 m. siekė 320 milijonų dolerių. Jo pravardė Auksinis lokys jo gerbėjų. Po to, kai 1961 m. tapo profesionaliu golfo žaidėju, jis iš viso laimėjo 18 pagrindinių čempionatų.

Jis taip pat laimėjo 73 PGA turo laimėjimus ir pateko į Pasaulio golfo šlovės muziejų 1974 m. Jis yra Muirfield Village golfo klubo įkūrėjas ir memorialinio turnyro, vykusio jo klube Dubline, Ohajo valstijoje, šeimininkas. Jis daug laiko praleidžia kurdamas golfo aikštyną ir taip pat parašė daug golfo mokymo knygų.

6. Gary Player

Grynoji vertė: 250 milijonų dolerių

Gary Player yra buvęs profesionalus Pietų Afrikos golfo žaidėjas ir šeštas pagal turtingumą golfo žaidėjas, kurio grynoji vertė yra 250 milijonų dolerių. Jis pradėjo žaisti golfą, kai buvo paauglys, ir per trejus metus tapo profesionaliu žaidėju. Gary pasiekė žygdarbį ir laimėjo devynis pagrindinius čempionatus reguliariajame ture, taip pat devynis pagrindinius čempionato turus.

Jis buvo tarptautinis golfo ambasadorius. Gary priklauso kursų projektavimo ir nekilnojamojo turto bendrovei. Jo fondas „The Player Foundation“ skatina nepasiturinčių vaikų švietimą visame pasaulyje.

7. Fredo poros

Grynoji vertė: 150 milijonų dolerių

Frederickas Stevenas Couplesas yra amerikiečių profesionalus golfo žaidėjas, kurio grynoji vertė yra 150 milijonų dolerių. Jis laimėjo 64 profesionalius turnyrus ir žaidė PGA Tour bei PGA Tour čempionatuose.

Jis yra pravarde Boom Boom jo gerbėjai už taiklų vairavimo sugebėjimą. 2013 metais jis pateko į Pasaulio golfo šlovės muziejų.

8. Jordanas Spiethas

Grynoji vertė: 130 milijonų dolerių

Jordanas Spiethas yra profesionalus amerikiečių golfo žaidėjas, aštuntas pagal turtingumą golfo žaidėjas, kurio grynoji vertė siekia 130 milijonų dolerių. Sulaukęs 25-erių jis įgijo vardą ir šlovę. Jordanas Speithas gimė atletiškoje šeimoje. Iš pradžių jis buvo beisbolo žaidėjas, o vėliau susidomėjo golfu, kai jam buvo vos 12 metų.

Jordanas yra tris kartus pagrindinis nugalėtojas ir 2015 m. FedEx taurės čempionas. Jis taip pat patvirtino tarptautinių prekių ženklų, tokių kaip „Wheaties“, „Coca-Cola“ ir „Rolex“, produktus. Jis buvo tarp 25 geriausiai apmokamų sportininkų 2018 m.

9. Rory'is Mcilroy'us

Grynoji vertė: 110 milijonų dolerių

Profesionalus Šiaurės Airijos golfo žaidėjas Rory Mcilroy užima 9 vietą mūsų turtingiausių pasaulio golfo žaidėjų sąraše, kurio grynoji vertė siekia 110 milijonų dolerių.

Jis taip pat yra PGA ir Europos turų narys. Po to, kai 2007 m. jis tapo profesionaliu golfo žaidėju, jis 13 kartų laimėjo „PGA Tours“, įskaitant 4 pagrindinius čempionatų turnyrus.

10. Ernis Elsas

Grynoji vertė: 85 milijonai dolerių

Teodoras Ernestas Elsas, dar žinomas kaip Didysis lengvas yra Pietų Afrikos profesionalus golfo žaidėjas, kurio grynoji vertė yra 85 milijonai dolerių. Jis yra 6 pėdų ir 3 colių ūgio, todėl jis lengvai žaidžia sklandžius golfo sūpynes.

Jis 19 kartų laimėjo PGA turą ir 28 kartus Europos ture. Jis du kartus laimėjo atvirąjį JAV ir atvirąjį čempionatą. Ernie taip pat vadovauja fondui, kuris reklamuoja golfą tarp nepasiturinčių Pietų Afrikos vaikų.

Baigėme skaityti straipsnį apie 10 turtingiausių pasaulio golfo žaidėjų 2021 m. Nesivaržykite pasidalinti savo atsiliepimais, jei tokių yra, eikite į toliau pateiktą komentarų skiltį!